עריכת תקנון לאתר/אפליקציה

עריכת תקנון לאתר/אפליקציה

עריכת תקנון לאתר/אפליקציה אונליין ב-5 דקות. מלא את הפרטים במערכת האלקטרונית של האתר והתקנון כבר בדרך אליך!

פתח חברה ב -

איך זה עובד?

ממלאים את השאלון המקוון שלנו
עו"ד מטעמנו יערוך עבורך את כל המסמכים הנדרשים
מגישים לרשות הפטנטים את הבקשה לרישום הסימן!

למה כדאי?

למה לבצע עריכת תקנון דרך יופיטר

אנחנו ביופיטר לוקחים תהליכים בירוקרטים ארוכים ומתישים וחושבים כיצד ניתן להפוך אותם למהירים ופשוטים. כך יצרנו מערכות אוטומטיות המאפשרות לנו להיות מהירים יותר ויעילים יותר.

  • כל מה שעליכם לעשות זה למלא שאלון קצר באתר, ואנו כבר נדאג לכל השאר.
  • התקנון נערך על ידי עורכי דין מומחים בדיני אינטרנט, אפליקציות וסטרטאפים.
  • התקנון ושאר החומרים שתקבלו מאיתנו יהיו מותאמים במיוחד ובאופן אישי לאופי הנכס הדיגיטלי שלכם.
  • אתם מקבלים מאיתנו תקנון העומד בדרישות החוק, וסבב תיקונים מקצועי לפי בקשתכם.
  • אנו נדאג לניסוח התקנון בשפה קריאה וברורה למשתמש.
  • התקנון יהיה מוכן תוך 3 ימי עסקים בלבד.
למה לבצע עריכת תקנון דרך יופיטר

שירותי עריכת תקנון לאתר/לאפליקציה

בונים אתר או אפליקציה וזקוקים לשירותי עריכת תקנון? הגעתם למקום הנכון. אנו במיזם יופיטר מציעים לכם שירותי עריכת תקנון לאתר/לאפליקציה שהם המקצועיים, הנגישים ומהירים ביותר בישראל.

מהו תקנון לאתר/תקנון לאפליקציה?

תקנון לאתר/לאפליקציה נועד, למעשה, כדי להגן עליכם – בעלי האתר או האפליקציה – מבחינה משפטית, וכדי למנוע מכם להיות חשופים לתביעות משפטיות מצד גולשי האתר.

התקנון של האתר הוא בעצם מסמך משפטי שאמור להגדיר את הכללים לגלישה ולביצוע פעולות באתר, והוא מחייב הן את בעלי הנכס הדיגיטלי והן את הגולשים או המשתמשים בו.

למה חשוב לפרסם תקנון, תנאי שימוש, ומדיניות פרטיות?

כמו התקנון של האתר, גם תנאי השימוש, מדיניות הפרטיות ומדיניות אספקת המוצרים או השירותים המוצעים דרך האתר או האפליקציה שלכם – נועדו כדי למנוע מכם להיות חשופים לתביעות משפטיות שונות מצד המשתמשים.
אך מכיוון שבעלי אתרים רבים אינם יודעים כיצד לנסח תקנון, תנאי שימוש ומדיניות פרטיות ומשלוחים – הם נמנעים מלעשות זאת. כמו כן, רבים גם לא יודעים עד כמה חשוב לפרסם תקנות ותנאים אלו באתר או באפליקציה שלהם, ולכן לא עושים זאת.

אבל, אם יש לכם אפליקציה או אתר – חשוב מאוד שתדעו שניסוח תקנות משפטיות אלו באתר שלכם נועדו לטובתכם, וכדי להגן עליכם מבחינה משפטית. הם יקטינו את הסיכוי שלכם להיחשף לסיכונים משפטיים, כמו הפרת זכויות יוצרים או קניין רוחני, לשון הרע, זכויות לפרטיות וכו’.

בנוסף, על פי החוק להגנת הצרכן – על בעלי אתרים לחשוף לגולשים פרטים על עצמם או על החברה. ואם מדובר באתר שאפשר לרכוש דרכו אונליין, יש לגלות לגולשים מידע על המוצרים או השירותים הנמכרים דרכו. כמו כן, יש להציג באתר מידע על מדיניות אספקת המוצרים או השירותים, האחריות עליהם, והאפשרות לביטול עסקה שבוצעה דרך האתר.

יתר על כן, כדאי לדעת שאם אתם רוצים להפעיל מערכת לסליקת אשראי באתר או באפליקציה – חברות הסליקה יידרשו מכם להטמיע תקנות ותנאי שימוש באתר, כתנאי להפעלת מערכת הסליקה.
ולכן, חשוב מאוד לפרסם תקנון, תנאי שימוש ומדיניות פרטיות באתר, ובשום פנים ואופן לא לדחות זאת.

היתרונות של עריכת תקנון אונליין

לתהליך עריכת תקנון לאתר או לאפליקציה דרך האינטרנט, יש יתרונות רבים – עד כדי כך שמדובר בדרך המומלצת ביותר כיום לשם יצירת תקנון לנכסים דיגיטליים. לדוגמא, מדובר בדרך הכי מהירה, בימינו, לשם עריכת תקנון לאתר או עריכת תקנון לאפליקציה – שיהיו מקצועיים ואיכותיים ביותר. כמו כן, זוהי הדרך הכי משתלמת והכי זולה בימינו כדי להזמין שירותי עריכת תקנון מקצועיים, הנערכים על ידי עורכי דין המתמחים בכך.

אין לכם כוח לקרוא?

פשוט צפו!
<p>אין לכם כוח לקרוא?</p>

אהבו וסיפרו עלינו

AllEscort Skip to content